Reporty

   

19.kolo - Junglebook vs FC Dukla Jasná Prehra - 20:3

Dnes sa nám podarilo v rozhodujúcom zápase vyhrať nad FC Duklou vysokým rozdielom 20:3 a tým si Junglebook udržal miesto v lige aj na nasledujúci rok.

Aj keď bolo už pred zápasom avízované, že nikto tento rok z ligy nevypadne (pretože FC Chaos budúci rok nebude pokračovať v lige), zápas sme nepodcenili. Súpera, ktorý prišiel v slabej zostave bez hráčov na striedanie, sme ubehali a solídnym výkonom nášho mužstva - vysokým počtom vsietených gólov a výborným výkonom násho brankára (díky Iči!) - sme sezónu uzavreli výhrou 20 : 3, čo je 3. najvyššia výhra v histórii JB.

Vďaka patrí realizačnému tímu, brankárom, kapitánovi jarnej časti a v neposlednom rade tvrdému jadru hráčov, ktorí sa snažili, bojovali a nenechali náš tím vypadnúť z tejto precíznej súťaže.Súpiska: of Axelsky, MisoK, Ici, Kyso, Johnny, Jonis, VMišo, Yeti, Luky,

výsledky

3.kolo - Rebels FC vs Junglebook - 6:19

 

Vcera sme odohrali zapas proti timu FC Rebels. Do Branky nam prisla opat nasa opora Pali, ktory ma od uvodneho kola hlavnu zasluhu na tom, ze mame po troch kolach aktivne skore 31:21. Vcera sme nadviazali na dobre vykony z predchadzajucich zapasov, co sa konecne prejavilo aj na priaznivom vysledku 19:6. Zapas sa zacal opatrne, ale po niekolkych minutach sme sa peknou kombinacnou hrou a uspesnym finalnym zakoncenim ujali vedenia 4:0. Super sa snazil presadit idnividualne, co mu takmer vobec nevychadzalo a do jeho branky sa sypalo coraz viac golov. Divakov museli potesit pekne kombinacie, ked sme casto krat zakoncovali uz do prazdnej branky. Spolupraca btratskej dvojice Ajko,Vmisko klapala na 100%, ti pridali niekolko naozaj famoznych zakonceni. K nim sa pridal stabilne dobry vykon Vikina, ktory chlapcov podporoval vpredu svojimi necakanymi prihravkami, no pomahal aj vzadu, casto superovi odoberal lopty a zakladal protiutoky. Podarilo sa mu vsietit aj gol. Musim sa samozrejme pristavit aj pri Pitukem, ktory zaznamenal v zapase hatrik, pocinal si pri zakonceni ako skuseny harcovnik a zaujal aj nadhernou strelou, ked sa lopta odrazila od brvna k zemi a hlavou ju dorazil Ajko do opustenej branky. Dobry, zodpovedny vykon vzadu odviedol Misko. Skusene rozohraval, rozdaval lopty, trufal si v suboji jeden na jedneho a zaznamenal aj nejake goly. Co sa tyka Milana, ten dnes tiez herne nesklamal, isla mu prihravka, vzadu az na niekolko chybnych rozohravok sa mu darilo. Na zaver mozem povedat, ze v utoku sme sa konecne presadili aj golovo, obrana tiez nesklamala. Snad by sme sa mohli este vyvarovat zbytocnych chyb pri rozohravani lopty, hoci v kazdom zapase sa nejaka ta chybicka vyskytne. Dakujem vam, pani za predvedenu hru a tesim sa na dalsie ligove kolo, kedy privitame behaveho, technickeho supera FC Skillers Dlhe Diely.

 Súpiska: MisoK, Ajko, Vittorio, Pali, VMišo, PJ Piťuke, Yeti,

výsledky
Yeti

Novinky

03.06.2015

Znova po dlhom čase je všetko aktuálne :)


12.03.2015

Doplnené výsledky a tabuľky


10.09.2014

A zacal sa novy rocnik :)


Všetky novinky

GIH  neoprot/18:00
1. CANCELLED
 
© Axel Roszkopf
posledná zmena: 10.09.2012
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!